Posilování TRX®Total-Body Resistance Exercise

TRX je unikátní závěsný posilovací systém, ideální pro klienty, kteří chtějí zpevnit celé tělo.Jde o komplexní posilovací trénink, při kterém budujeme, udržujeme a zkvalitňujeme svalový a pohybový aparát. Vhodný trénink pro muže i ženy všech fitness úrovní, protože každý si může náročnost a rychlost cvičení určit dle své zdatnosti.Výhody TRX®

Jak vzniklo TRX?TRX® byl původně vyvinut americkými vojenskými a speciálními jednotkami jako všestanný systém pro posilování celého těla i v extrémních podmínkách. TRX® a jeho tréninkové postupy tak nahradí kompletně vybavenou posilovnu. Postupem času začali TRX® používat nejlepší MMA bojovníci, olympijští medailisté a desítky profesionálních sportovců z celého světa.
Pozn.: ikonou "Full screen" v pravém dolním rohu video zvětšíte.

FTK® NOVINKA !!! MODERNÍ funkční kruhový trénink

je kruhový trénink s moderním fitness vybavením (TRX, kettlebells, gymball, bosu, VIBROGYM,trampolína, boxovací pytel atd..) Kruhový trénink je lekce vhodná pro širokou veřejnost, muže i ženy všech úrovní zdatnosti. Zábavné cvičení na stanovištích, které je koncipováno tak, aby se zapojily všechny svalové skupiny v co největším rozsahu a intenzitě. Je pouze na Vás jakou intenzitu cvičení zvolíte a tím si řídíte náročnost tréninku dle svých fyzických možností.Jedním z hlavních faktorů správně sestaveného kruhového funkčního tréninku je určitá délka odpočinku mezi jednotlivými cviky. Pauza je zpravidla jen tak dlouhá, aby umožnila klientům pouhý přesun z jednoho stanoviště na druhé, výměnu cvičebního nářadí. Dalším důležitým faktorem je rychlost provádění daného cviku. Každý cvik by se měl provádět svižně, v tempu, s cílem provést vyšší počet opakování v daném čase, ale nikoliv však na úkor správné techniky provedení. Z tohoto důvodu je rozhodující a klíčová volba vhodné zátěže, kterou si klient určí za pomoci trenéra sám.

Součástí FKT je využívám i přístroj VIBRO GYMREVOLUČNÍ METODA POSILOVÁNí POMOCÍ VIBRACÍ:

* síla * tvarování * zpevňování postavy * hubnutí *

* příznivé účinky na flexibilitu a na cirkulaci krve *

* zlepšuje hustotu kostní tkáně * anticelulitické účinky *

OBJEDNÁVKYna tel.: 604 366 066 nebo u svého osobního trenéra / kontakty v sekci OSOBNÍ TRÉNINK.