INSTRUKTOŘI

Mgr. MARKÉTA STOKLASOVÁ

marketa

Vedoucí FITANO clubu
Vzdělání:
SPgŠ – obor učitelka MtŠ
Vysokoškolské: Fakulta Tělesné Kultury Univerzity Palackého Olomouc
Nejvyšší možné vzdělání AEROBIKU v ČR:Profi licence A IFFA u FACE EDUCATION
NIKE Fitness Instructor
Cvičitelkou od roku 1993

Od roku 1994, kdy ukončila studium na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého se věnuje budování a rozvoji sportovní agentury. Její hlavní doménou je BODY TRAINING, BOSU, TRX, FKT, PORT DE BRAS, DANCE AEROBIK, STEP AEROBIK a POWER JOGA . Také se věnuje plánování jídelníčků pro klienty na míru. V roce 1999 napsala skripta školení cvicitelek aerobiku pro firmu Prosport, ve které také školila. Od počátku firmy pořádá každoročne kurzy snowboardové a lyžařské školy s velmi kladným ohlasem.Dále organizuje příměstské sportovní IN LINE kempy pro děti.

 

PETRA FRELICHOVÁ

Držitel licence VŠB-TUO – instruktor aerobiku I. třídy, rozhodčí soutěží Master Class ČSAE a FISAF.Cvičitelské práci se věnuje od roku 1999. Je hlavní manažerkou dětského aerobiku, specializuje se na BABY aerobik 4-6 let a vede i junior aerobik. Stará se o organizaci soutěží a vystoupení. Kompletně organizuje víkendové a týdenní soustředění dětského aerobiku, které je u dětí oblíbené.U dospělých se věnuje hlavně Body stylingu, BOSU, Fitball-overball, Port de Bras a Pilates. Každoročně navštěvuje domácí workshopy zaměřené na pomalé formy cvičení a mezinárodní kongresy.

ONDRA PETERKA

Držitel licence Moravské školy aerobiku – instruktor aerobiku II.třídyProfesionálně se cvičení věnuje od roku 2005.Hlavně Step aerobiku a BOSU, především tvorbě a výuce tanečních choreografií na stepu. Mimo to vede i lekce Body Styling a Step body v řadě Ostravských Finess center. Každoročně se účastní řady kongresů, kde hledá inspiraci do svých hodin Na některých akcích vystoupil i jako prezentér např.Ostravský aerobik maraton, Summer Step’s day aj.

LENKA MARTIŠOVSKÁ

media-share-0-02-05-0ba39b48df3412e798948fbe6ae4ab84a1a4b9e39fd657a5caff4ab2f18bb934-picture

Držitelka: Licence instruktor pomalých forem získanou v roce 2012. Licence instruktor pomalých forem si neustále prohlubuje na různých seminářích a školeních. Na svých hodinách se zaměřuje na posílení hlubokých svalů pro pevné a správné držení těla s využitím nejen znalostí pilatesovy metody, ale i ostatních pomalých forem.

Mgr. LENKA KUBESOVÁ

obrazek-cvicitelky

Od dětství se aktivně věnovala tanci, později také fitness aerobiku. S lektorskou činností začala v roce 2009, od té doby vede lekce pro děti i dospělé.
Vzdělání: Instruktor aerobiku – vzdělávací agentura Argent r. 2008
Dance diplom (Argent r. 2009 )
Basic Indoorcycling diplom (Argent r. 2011)
Power stretch (FACE Czech Academy r.2013)

MARKÉTA ČANI

Certifikace Group fitness instructor pod World Fitness Association Florida od roku 2006.
WFA Cardio Kickboxing certifikace a WFA Water aerobic cerifikace
diplom Fitnessbox
Od roku 2002 se věnuje předcvičovaní a obrovsky ji to baví.Na jejich hodinách můžete zažít skvělou atmosféru,Maki je velký motivátor. Její oblíbená forma cvičení je převážně posilovací hodina EX PRESS 15, kde ze sebe vyždímáte i nemožné :o)).

Mgr. LUCIE BŘUSKOVÁ – ŠÍBLOVÁ

Držitelka licence instruktorka aerobiku II.třidy – PROSPORTCvičitelské práci se věnuje od roku 2005. Je absolventkou FTV Ostravské Univerzity.
Věnuje se ptřevázně pomalým formám: cvičení s malými a velkými míči.
S velkou oblibou cvičí také dynamické hodiny Step aerobiku a Body Stylingu.